Odwiedź najbliższą klinikę

Poznaj Założyciela i Formulatora

„Synergie Skin zawsze oznaczało znacznie więcej niż tylko produkty; chodzi o głębszą transformację, która przynosi wewnętrzną pewność siebie”.

— TERRI JONES

Moja podróż z Synergie Skin

Początki Synergie Skin sięgają moich 30 lat, kiedy to otoczyłam się przyjaciółkami i innymi mamami, które nieustannie opowiadały mi o swoich problemach z cerą. W tamtych czasach pielęgnacja skóry ograniczała się głównie do leków na receptę lub marek dostępnych bez recepty, a przeciętny człowiek nie był tak obeznany z etykietami jak dzisiaj.

Mając wykształcenie w zakresie mikrobiologii, immunologii, a później chemii recepturowej, postawiłam sobie za zadanie pomóc tym kobietom, ale szybko zdałam sobie sprawę, że jedynym sposobem na uzyskanie produktów do pielęgnacji skóry, które mogłabym bez obaw stosować na swojej skórze, skórze moich przyjaciół i skórze moich dzieci, jest stworzenie ich samodzielnie. W tamtych czasach nie było zbyt wielu firm produkujących kosmetyki pielęgnacyjne, prowadzonych przez chemików kosmetycznych, którzy naprawdę rozumieli potrzeby kobiet w zakresie pielęgnacji skóry, a jeszcze mniej było kobiet! W głębi duszy czułam, że wiem, czego potrzebują moi klienci i posiadam umiejętności, które pozwolą mi to osiągnąć. Byłam zdeterminowana, aby stworzyć etyczną formułę pielęgnacji skóry i makijażu mineralnego, w której używałabym tylko naukowo zweryfikowanych składników bez żadnych dodatków, które byłyby uważane za wątpliwe dla naszych klientów lub naszej planety.

Wykorzystując wszystkie swoje ówczesne oszczędności, otworzyłam małą klinikę pielęgnacji skóry na cichym przedmieściu Melbourne o nazwie Skinformation - nazwa, która przemawiała do uczucia transformacji, jednocześnie dając ludziom dostęp do właściwych informacji, aby ich skóra była zdrowsza (uwaga: później oddałam hołd tym skromnym początkom, przyjmując ten sam tytuł dla mojej pierwszej książki o pielęgnacji skóry, Skinformation). Doskonale pamiętam, jak siedziałam przy oknie wychodzącym na stację kolejową i modliłam się, aby osoby dojeżdżające do pracy zechciały zajrzeć do mojej małej kliniki. Biznes stopniowo się rozkręcał, a moja oferta kosmetyków do pielęgnacji skóry - która w tamtych czasach była znacznie mniejsza - zyskała miano kultowej. Kiedy jednak nadszedł kryzys finansowy, myślałam, że mam poważne kłopoty. Wielu klientów przestało przychodzić na zabiegi, jednak ku mojemu zaskoczeniu, nadal wysyłali do mnie e-maile z prośbą o złożenie specjalnych zamówień na moje produkty - mówili, że choć nie stać ich już na zabiegi, nie mogą sobie pozwolić na brak moich produktów.

To był mój moment "Eureka" - i marzenie każdego naukowca! Dlaczego prowadziłam klinikę piękności, skoro nie byłam kosmetyczką? Byłam wykwalifikowanym pedagogiem i chemikiem, więc logiczne było, że powinnam skierować swoją energię na to, w czym jestem naprawdę dobra: tworzenie popartych dowodami produktów, które pozwolą Ci poprawić zdrowie, witalność i długowieczność Twojej skóry. Ten dzień zwiastował narodziny Synergie Skin.

Dziś z dumą mogę powiedzieć, że produkty Synergie Skin są dostępne w ponad 250 klinikach w całej Australii i sprzedawane na całym świecie w ponad 5 krajach. Wow, co za moment "szczypania mnie"! Kto wiedział, że będę tu dzisiaj? Jako autorka, zdeklarowana miłośniczka piękna i chemik kosmetyczny z ponad 20-letnim doświadczeniem, nigdy nie straciłam z oczu swojej pierwotnej pasji. W Synergie Skin zawsze chodziło o coś więcej niż tylko o produkty; chodzi o głębszą transformację, która przynosi wewnętrzną pewność siebie i mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku Państwa.


moje najlepsze rekomendacje

Moje ulubione produkty

PS Wiele osób często prosi mnie o podzielenie się listą moich ulubionych produktów, których używam na co dzień, więc dla Waszej wygody oto one:

©2023 Synergie Skin Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WDesign
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram