Odwiedź najbliższą klinikę

Pionierska synergia pomiędzy pielęgnacją skóry a zrównoważonym rozwojem

Jako firma jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za uzupełnianie zasobów, do których mamy szczęście mieć dostęp, ale także za podejmowanie proaktywnych działań długoterminowego śladu węglowego jest nie tylko modne - jest to kwestia fundamentalna.

Synergie Skin stara się nieustannie słuchać Państwa - naszych cennych klientów - oraz ulepszać i podejmować zrównoważone decyzje każdym aspekcie naszej działalności. Jako pionierzy czystej nauki, zobowiązujemy się do wprowadzania zmian zarówno dużych, jak i małych, aby stworzyć czystą przyszłość - nie tylko w teorii, ale i w praktyka. Oto jak to wygląda.

Znaleźliśmy idealną synergię między pielęgnacją skóry a
realnymi efektami

Made for good

Jesteśmy dumni z tego, że produkujemy w całości na wybrzeżu Australii, tworząc miejsca pracy i wspierając lokalną gospodarkę. Posiadanie wszystkich naszych operacji pod jednym dachem ułatwia nam również szybkie wprowadzanie zmian. Jesteśmy zaangażowani w prowadzenie przyjaznego dla środowiska systemu produkcyjnego i z dumą deklarujemy, że do 2024 roku nasz australijski zakład będzie w całości zasilany energią słoneczną.

Liczy się to, co jest w środku.

Nasze unikalne formuły Clean Science wykorzystują składniki wolne od okrucieństwa i pochodzące z odpowiedzialnych źródeł od dostawców, którzy wykazują pełną identyfikowalność i przechodzą rygorystyczne testy zgodności. Nasze zaangażowanie w długotrwałe zdrowie skóry przy użyciu wyłącznie najbardziej etycznych składników pozostaje naszym priorytetem, obok produkcji najwyższej jakości produktów do pielęgnacji skóry.

Zewnętrzna strona też się liczy

Nasze nowe opakowania wykorzystują wyłącznie ekologiczne materiały, w tym nadające się do recyklingu lakiery i wodne tusze na bazie roślin. Oznacza to brak laminatu i ukrytych tworzyw sztucznych. Twoja przesyłka od Synergie Skin zostanie zapakowana w materiały ulegające biodegradacji i kompostowaniu - bez folii bąbelkowej.

W miarę jak nasza działalność się rozwija, a nasze praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju ewoluują, zawsze mogą Państwo polegać na doskonałych rezultatach, jakie osiągną Państwo dzięki Synergie Skin.

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Odkryj nasze bestsellery

Wspierane przez Clean Science, nasze ulubione produkty nadal wywierają wpływ na branżę. Produkty, z których jesteśmy najbardziej znani, pomogą Ci udoskonalić każdy etap pielęgnacji skóry: od nawilżających kremów przeciwsłonecznych po delikatne preparaty oczyszczające, nieskazitelne podkłady mineralne i silne serum przeciwstarzeniowe, takie jak wielokrotnie nagradzana Witamina B.


Powróć do kultowych klasyków lub poznaj nowych ulubieńców, odkrywając to, co najlepsze.

©2023 Synergie Skin Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WDesign
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram