Odwiedź najbliższą klinikę

Dumni partnerzy Cruelty Free International

Synergie Skin posiada certyfikat Leaping Bunny przyznawany przez Cruelty Free International. Program Leaping Bunny prowadzony przez

Cruelty Free International

jest uznawany na całym świecie za najwyższy poziom certyfikowanej, wolnej od okrucieństwa pielęgnacji skóry i jest przyznawany tylko tym markom, które spełniają rygorystyczne, stosowane na całym świecie kryteria. Synergie Skin jest zaangażowana w program cruelty free od momentu wprowadzenia na rynek w 2005 roku, a certyfikat Leaping Bunny stanowi globalne potwierdzenie jej statusu cruelty free.

Leaping Bunny zatwierdzony

W synergii z naszymi wartościami

Sercem Synergie Skin jest założycielka, Terri Vinson's,


Filozofia Clean Science®

jej zaangażowanie w łączenie naturalnych i laboratoryjnie syntetyzowanych składników, poparte danymi klinicznymi, w celu tworzenia etycznej, australijskiej, wolnej od okrucieństwa pielęgnacji skóry, która zwiększa jej trwałość. Certyfikat Cruelty Free International Leaping Bunny umacnia te podstawowe wartości i pozwala firmir Synergie Skin dotrzymać obietnicy w miarę jej globalnej ekspansji.

Wiadomość od naszej Założycielki, Terri Vinson:

"Tworzenie certyfikowanej, wolnej od okrucieństwa pielęgnacji skóry było moim osobistym zadaniem od samego początku powstania Synergie Skin i jestem niezmiernie dumna, że nasza firma uzyskała aprobatę Cruelty Free International Leaping Bunny; złoty standard dla wolnej od okrucieństwa pielęgnacji skóry w Australii. Jestem szczerze przekonana, że australijska pielęgnacja cruelty free jest przyszłością naszej branży i zachęcam inne marki pielęgnacyjne do współpracy z Cruelty Free International w kształtowaniu bardziej zrównoważonego i etycznego świata."


Standard Leaping Bunny

Synergie Skin wierzy, że produkty kosmetyczne powinny być wolne od okrucieństwa. Jesteśmy dumni, że posiadamy certyfikat Leaping Bunny. Leaping Bunny to globalny program, który wymaga przestrzegania standardów cruelty free, wykraczających poza wymogi prawne. Wszystkie nasze produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne są zatwierdzone w ramach programu Cruelty Free International Leaping Bunny, rozpoznawalnego na całym świecie złotego standardu dla produktów cruelty free. Przestrzegamy zasad ustalonej daty końcowej i aktywnie monitorujemy naszych dostawców, aby zapewnić, że nasze produkty nadal spełniają kryteria Leaping Bunny. Nasz system monitorowania dostawców jest również poddawany niezależnemu audytowi.

Więcej informacji na temat Cruelty Free International, marek certyfikowanych przez Leaping Bunny oraz kryteriów Leaping Bunny można znaleźć na stronie

www.crueltyfreeinternational.org

POZNAJ PRODUKTY

Odkryj nasze bestsellery

Wspierani przez Clean Science, nasi ulubieńcy fanów nadal zaznaczają swoją obecność w branży. Podnieś każdy etap swojej codziennej pielęgnacji skóry dzięki produktom, z których jesteśmy najbardziej znani, od nawilżających filtrów przeciwsłonecznych po delikatne środki oczyszczające, nieskazitelne podkłady mineralne i silne serum przeciwstarzeniowe, takie jak nasza wielokrotnie nagradzana witamina B.

Wróć do kultowego klasyka lub odkryj nowego ulubieńca, odkrywając tutaj to, co najlepsze.

©2023 Synergie Skin Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WDesign
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram