Odwiedź najbliższą klinikę

Nasza inicjatywa darowizn

Misją Synergie Skin zawsze było umożliwienie innym podejmowania świadomych wyborów, jeśli chodzi o pozytywny wpływ, jaki wywierają na swoją skórę. Wraz z innymi wiodącymi australijskimi markami, które udzielają się społecznie, idziemy o krok dalej. We współpracy z i=Change, klienci mają możliwość tworzenia pozytywnych zmian dla lepszej, bardziej równej przyszłości dzięki naszej inicjatywie darowizny. Przy każdym zakupie przekazujemy 1 dolara na wybraną przez Ciebie organizację charytatywną. Jest to w 100% przejrzyste, a każda darowizna dociera w całości do wybranej organizacji charytatywnej - nie stosujemy żadnych potrąceń ani opłat.

Kupuj z myślą o celu. Każdy zakup online ma znaczenie. Po złożeniu zamówienia będziesz mógł wybrać jeden z 3 projektów, które chcesz wesprzeć:

Clean Science x Prawdziwy wpływ

Edukacja dziewcząt

W zdominowanych przez mężczyzn slumsach Kalkuty dziewczynki są na drugim miejscu pod każdym względem. Rzadko posyła się je do szkoły, a często kończą zmuszane do małżeństw, pracy dzieci lub handlu seksualnego. Nawet dla rodzin, które chcą, aby ich dziewczynki uczęszczały do szkoły, przyzwoita edukacja jest nieosiągalna.

Zapewniając edukację i korepetycje akademickie, Her Future Coalition zapewnia, że dziewczęta mają szansę na przerwanie cyklu ubóstwa i wyzysku poprzez uzyskanie wysokiej jakości edukacji.

Nasze zobowiązanie wobec tych dziewcząt jest długoterminowe. Wiele z dziewcząt, które rozpoczęły nasze programy jako małe dzieci, poszło na studia, a teraz są upoważnione do przekształcania swoich rodzin i społeczności od wewnątrz.

Ochrona środowiska- Clean the Sea

Każdego roku produkuje się ponad 160 milionów ton plastiku, aby stworzyć jednorazowe przedmioty i opakowania. Brak systemu pozwalającego na zamknięcie pętli doprowadził do ponad 70-letniej akumulacji tworzyw sztucznych na składowiskach (40%) i w środowisku naturalnym (32%), z czego tylko 10% jest poddawane recyklingowi.

Tworzywa sztuczne trafiają do dróg wodnych i oceanów, rozpadając się na coraz mniejsze kawałki zwane mikroplastikami, dobrze znane z tego, że dostają się do łańcucha pokarmowego poprzez wodę, powietrze i żywność, którą spożywamy.

Seabin Smart Tech, podobny do kosza na śmieci X skimmer basenowy, usuwa pływające plastiki tak małe jak 2mm, filtrując 600,000L wody dziennie z oleju i zanieczyszczeń powierzchniowych.

Wsparcie zdrowia psychicznego

Około dwóch milionów Australijczyków żyje z lękiem, a około miliona z depresją. Niestety, każdego dnia średnio ośmiu Australijczyków odbiera sobie życie.

Wsparcie Beyond Blue jest dostępne dla wszystkich Australijczyków, którzy mogą w każdej chwili porozmawiać z wyszkolonym doradcą. Usługa ta doświadcza zwiększonego zapotrzebowania w czasie pandemii COVID-19, ponieważ więcej osób sięga po nią z powodu skutków społecznego oddalenia, izolacji i niepewności zatrudnienia.

Nasi wyszkoleni specjaliści od zdrowia psychicznego słuchają, udzielają porad i wskazówek oraz kierują ludzi we właściwym kierunku, aby otrzymali potrzebne im wsparcie.

Kilka słów od naszej Założycielki, Terri Vinson:

"Jako właścicielka australijskiej firmy rozumiem, jak ważne jest oddanie się społeczności, która dała nam tak wiele. Teraz, kiedy Synergie Skin weszła na rynek globalny, czuję, że ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, abyśmy starali się jak najlepiej wpływać na naszą planetę i zaczęli myśleć o sobie jako o części globalnej społeczności. Dzięki i=Change wszyscy możemy wnieść mały, ale znaczący wkład w uczynienie świata lepszym miejscem."

Kupuj z myślą o sobie

Miej pewność, że każdy zakup online ma znaczenie. Nie wiesz, od czego zacząć? Weź udział w naszym quizie dotyczącym skóry, aby znaleźć odpowiednią rutynę dla swoich problemów skórnych.

quiz

©2023 Synergie Skin Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WDesign
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram